• Język: Polski Polski
  • zmień

Język:

Infolinia pn - pt 9:00 - 18:00 (22) 877 77 77 , ( 22) 877 77 78 , 0 801 011 977

Klimatyzatory

''

Czym są klimatyzatory?


Klimatyzacja jest to proces wymiany powietrza w pomieszczeniu, mający na celu utrzymanie odpowiedniego zakresu temperatur i wilgotności powietrza. Klimatyzacja zapewnia dogodne warunki do pracy i funkcjonowania człowieka lub optymalne warunki dla określonego procesu przemysłowego.

W coraz większej liczbie domów można spotkać urządzenia klimatyzacyjne. Dzięki energooszczędnym urządzeniom można cieszyć się przyjemnym chłodem w upały, a wyższą temperaturą, gdy pogoda nie dopisuje.

Odpowiednia temperatura i wilgotność powietrza wpływa na wydajność pracy. Dlatego w firmach klimatyzacja jest niezastąpionym rozwiązaniem – zarówno w niewielkich lokalach, jak i w dużych biurowcach.

Komfort


''

Nawet przy niskich temperaturach zawnętrznych klimatyzatory osiągają wysoką wydajność grzewczą. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu dużego wymiennika ciepła, powiększonej sprężarki DC, a także wysokosprawnej inverterowej płytki PCB.

Komfortowy przepływ powietrza


Zwiększone odczucie komfortu dzięki precyzyjnemu sterowaniu strumieniem powietrza.

Efektywna praca


Praca z maksymalnym przepływem powietrza oraz prędkością pracy sprężarki, pozwala szybko osiągnąć żądaną nastawę temperatury.

Technologia INWERTEROWA


Polega na możliwości płynnej regulacji pracy sprężarki i dostosowaniu jej do aktualnego zapotrzebowania na moc chłodniczą lub grzewczą. Unika się w ten sposób bardzo energochłonnego elementu pracy urządzeń o stałym wydatku, polegającym na ciągłym załączaniu i wyłączaniu się sprężarek. Taki rodzaj pracy nie zapewnia tak dobrego komfortu jak technologia inwerterowa i jednocześnie negatywnie wpływa na żywotność sprężarek. Praca urządzeń inwerterowych jest cichsza. Można stosować większe odległości miedzy jednostką wewnętrzną i zewnętrzną. Technologia inwerterowa umożliwia schłodzenie pomieszczenia do żądanej temperatury w bardzo krótkim czasie.

Ułatwione sterowanie - Funkcja WiFi


 

''''

Kontroluj klimat swojego domu gdziekolwiek jesteś. Dzięki funkcji komunikacji poprzez sieć WiFi możesz sterować pracą klimatyzatorów za pomocą swojego smartfona, zarówno z domu jak i spoza niego.

Jak działa funkcja WiFi?


Czasem zdarza się, że zapomnisz wyłączyć klimatyzator wychodząc z domu. Dzięki połączeniu klimatyzatora przez łącze WiFi z siecią internet, możesz wyłączyć lub zmienić ustawienia swojego klimatyzatora będąc także poza domem, korzystając ze smartfona, który masz pod ręką.

W domu dzięki dedykowanej aplikacji możesz korzystać ze swojego smartfona zamiast sterownika bezprzewodowego. Dodatkowo istnieje możliwość zaprogramowania godziny włączenia i wyłączenia urządzenia w każdym dniu tygodnia.

Good'sleep


Funkcja good’sleep gwarantuje najwłaściwszą temperaturę w pomieszczeniu, odpowiednio do fazy Twojego snu.

''

Zależnie od etapu snu temperatura w pomieszczeniu automatycznie zmienia się w taki sposób, aby zasypianie było szybkie, właściwy sen głęboki, a poranna pobudka nie sprawiała problemu. Budząc się świeży i wypoczęty, wspaniale rozpoczynasz nowy dzień.

Czujnik obecności


Czujnik wykrywa obecność ludzi w pomieszczeniu i zmniejsza wydajność pracy urządzenia, gdy w pomieszczeniu nikt nie przebywa.

''

Chroń zdrowie swojej rodziny


Unikatowe filtry eliminują z powietrza większość zanieczyszczeń niekorzystnych dla zdrowia. Dzięki zaawansowanym technologiom klimatyzatorów możesz oddychać orzeźwiającym i czystym powietrzem.

''

Przyjazne środowisku systemy klimatyzacji


''

Pracując stale nad ekologicznym podejściem do produkcji, klimatyzatory działają w oparciu o przyjazne dla środowiska czynniki chłodnicze, chroniąc dzięki temu warstwę ozonową naszej Planety. Energooszczędne klimatyzatory nie tylko obniżają wydatki na energię, ale również pomagają chronić środowisko naturalne.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo klimatyzatory znanych i cenionych marek


''

Certyfikaty


'' '' ''

Montaż


''

Zapytaj o koszt montażu ustalimy najniższą cenę w oparciu o warunki montażu 22 877 77 77

W cenę montażu wliczone jest :
-instalacja chłodnicza (rury miedziane,izolacje termiczne) do 5mb,
- instalacje odprowadzenia kondensatu grawitacyjnego 5mb,
- instalacje sterujące do 5mb,
-montaż jednostki wewnętrznej,
- montaż jednostki zewnętrznej,
- konstrukcja pod urządzenie zewnętrzne,
-inne materiały pomocnicze,
-materiały montażowe,
-uruchomienie urządzenia,

Koszt montażu nie przewiduje
-prac tynkarskich i budowlanych napraw,
-przejść po p.poż.
-przewierty przez przegrody betonowe, zbrojenie (indywidualne wyceny)
-zezwoleń wszelkich służb budowlanych i architektonicznych,
-projektu,
-dokumentacji powykonawczej,
-usług dźwigowych i rusztowań,
-wykonania zasilania klimatyzacji (podlega osobnej wycenie po
weryfikacji możliwości wykonania
-pompki sroplin,

 

Współpracujemy z autoryzowanymi serwisami.


 

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać zniżki oraz informacje o promocjach i wyprzedażach.

Aktualności

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.