• Język: Polski Polski
  • zmień

Język:

Schowek (0)
Infolinia pn - pt 9:00 - 18:00(22) 877 77 77 ( 22) 877 77 780 801 011 977
0.00 zł

0 szt.

Zamówienie w realizacji

Promocja zmywarki Bosch - premia do 350 zł

Kup zmywarkę marki Bosch objętą promocją otrzymasz

 

 

zmywarka bosch promocja

 

od 01.04.2022 r. do 31.05.2022 r

 

 

Zasady promocji:

Promocja skierowana jest wyłącznie do osób fizycznych, dokonujących zakupu do użytku własnego, niezwiązanego z działalnością gospodarczą.

 

1. Kup w terminie od 01.04.2022 r. do 31.05.2022 r. nową zmywarkę markę Bosch objętą promocją.

Modele zmywarek objętych promocją:

 

250 zł za zakup zmywarki wolnostojącej o symbolu:

 

SMS8YCI03E

 

SMS6EDI06E

 

 

SPS6ZMI35E

 

 


350 zł za zakup zmywarki do zabudowy o symbolu:

 

SMV6ECX51E

 

SMV6ECX93E

SMD6TCX00E

 

SBD6ECX57E

 

SMV6ZCX00E

 

SMV8YCX01E

 

SMV6ZDX49E

 

SMV8YCX03E

 

SPV6EMX11E

SPV6ZMX23E

 

SPV6YMX11E

 

 

SMI6ECS93E

 

SMI6TCS00E

 

SMI8YCS03E

 

SMV6ECX69E SMV6EDX57E  SMI8YCS01E

 

*Wartość premii zależy od modelu Urządzenia2. Uzupełnij do dnia 30.06.2022 r. zgodnie z Regulaminem dostępnym na stronie promocji formularz zgłoszeniowy podając:
- dane osobowe (tj. imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu oraz numer konta bankowego Uczestnika promocji, na który ma nastąpić przelew premii);
- symbol modelu Urządzenia.
3. Dołącz wyraźne zdjęcie lub skan dowodu zakupu zmywarki (np. faktura lub paragon) oraz wyraźne zdjęcie tabliczki znamionowej zmywarki.
4. Na podany w formularzu adres mailowy otrzymasz potwierdzenie o udziale w promocji. Twoje zgłoszenie zostanie przesłane do weryfikacji pod względem zgodności z regulaminem.
5. Premia zostanie przelana na konto bankowe podane przez Uczestnika akcji w zgłoszeniu w terminie 60 dni od daty otrzymania przez agencję zgłoszenia zgodnego z Regulaminem.

 

Formularz zgłoszeniowy

Pełen Regulamin promocji

 
 
 

Dlaczego wybrać zmywarkę marki Bosch ?

 

PerfectDry: Perfekcyjne suszenie przy mniejszym zużyciu energii*

 

Podczas wyjmowania ze zmywarki naczyń z tworzywa sztucznego czasem okazywało się, że były jeszcze wilgotne i wymagały dodatkowego wycierania ręcznego. Zmywarki PerfectDry z opatentowaną technologią Zeolith® nastawione są na perfekcyjne suszenie. Zeolit to naturalnie występujący minerał, który wykorzystuje wilgoć w czasie cyklu mycia i oddaje ciepło oraz suche powietrze w trakcie cyklu suszenia. Oszczędza do 20% energii*. Dzięki zmywarkom PerfectDry opartym na technologii Zeolith® zyskasz naczynia gotowe do wyjęcia ze zmywarki tuż po zakończonym cyklu przy mniejszym zużyciu energii.

 

*w porównaniu do tradycyjnego systemu suszenia w zmywarce

 
 
 

EfficientDry: Automatyczne otwieranie drzwi dla lepszych rezultatów suszenia

Wyjmowanie naczyń, które nie są wystarczająco suche lub są zbyt gorące bywa irytujące. Dzięki funkcji EfficientDry drzwi zmywarki otworzą się automatycznie po skończeniu programu. To praktyczne rozwiązanie przyspiesza proces suszenia, zapobiega kondensacji oraz delikatnie schłodzi naczynia, aby były gotowe do wyjęcia, bez konieczności ręcznego wycierania. Funkcja ta przyczynia się nie tylko do uzyskania lepszego efektu suszenia, ale również oszczędza energię.

 

 

Technologia ActiveWater: mniejsze zużycie wody i energii, większa wydajność.

Innowacyjna technologia zapewniając maksymalną wydajność oraz ekologiczne płukanie z doskonałymi rezultatami. Oszczędność wody i energii wynika z precyzyjnie zaprojektowanego systemu ukierunkowanego rozprowadzania wody, optymalizacji technologii filtrów, szybszego nagrzewania oraz wyższej wydajności pompy. Wszystkie te czynniki wpływają na sprawniejszy przepływ wody.

 
 
 

ActiveWater Eco: ekologiczne zmywanie przy wyjątkowo niskim zużyciu wody.

Funkcja inteligentnego, oszczędnego zarządzania wodą pozwala osiągnąć minimalne zużycie zasobów na każdy cykl zmywania. Przykładowo zmywarki ActiveWater Eco zużywją zaledwie pomiędzy 6,7 a 7,5 litra wody w programie referencyjnym z opcją zoptymalizowanego, higienicznego zmywania.

 
 
 

Trzeci kosz ExtraSpace: Więcej miejsca na mniejsze naczynia.

Wyjątkowy, trzeci kosz ExtraSpace oferuje dodatkową przestrzeń na takie niewielkie przedmioty, jak części do ekspresów, małe filiżanki czy nakrętki, dla których nie ma specjalnego miejsca w zmywarce. Unikatowy kształt kosza maksymalnie wykorzystuje jego długość i głębokość, oferując jednocześnie bezpieczne rozmieszczenie naczyń. Konstrukcja w kształcie fali oraz pochyłe dno zapobiega ich przesuwaniu, gromadzeniu się wody, a także przewracaniu lekkich rzeczy z plastiku. Bezpieczne mycie noży zapewnia specjalna, ruchoma część, której wyjęcie umożliwia załadowanie większych kieliszków do środkowego kosza.

 

 
 
Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać zniżki oraz informacje o promocjach i wyprzedażach.

Aktualności
X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności AgdDesign.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.