• Język: Polski Polski
  • zmień

Język:

Schowek (0)
Infolinia pn - czw. 9:00 - 18:00, pt. 9:00 - 17:00   | (22) 877 77 77 ( 22) 877 77 780 801 011 977
0.00 zł

0 szt.

Zamówienie w realizacji

Gdzie sprawdzają się zamrażarki skrzyniowe?

Gdzie sprawdzi się zamrażarka skrzyniowa?


Oddzielna zamrażarka w domu może być bardzo dużym udogodnieniem. Obecnie w sklepach ze sprzętem AGD są dostępne dwa rodzaje zamrażarek: zamrażarki szufladowe i zamrażarki skrzyniowe. Obie mają swoje zalety i ograniczenia. W dzisiejszym wpisie na blogu sklepu online AGD Design zajmujemy się dokładnym opisanie zamrażarek skrzyniowych. W tekście opisujemy charakterystykę tego typu urządzeń oraz ich największe zalety. Doradzamy również, w jakich pomieszczeniach najlepiej się sprawdzą.

 

 

Co to jest zamrażarka skrzyniowa?


Zamrażarki skrzyniowe to urządzenia, które wielkością i wyglądem przypominają duże skrzynie. Tak samo też się je otwiera, czyli drzwiczkami do góry. W porównaniu z zamrażarkami szufladowymi taki sprzęt zajmuje więcej miejsca na podłodze, ale też zazwyczaj jest w nim dostępne znacznie więcej miejsca do przechowywania produktów spożywczych. Ze względu na gabaryty i wielkość przestrzeni do przechowywania, urządzenia doskonale sprawdzają się przede wszystkim w dużych domach, gdzie zamrażalnik w zwykłej lodówce jest niewystarczający do spełnienia wszystkich potrzeb.

Każda zamrażarka skrzyniowa ma jedną komorę chłodzenia, do której wkłada się wszystkie przechowywane produkty. Za chłodzenie urządzenia odpowiada zamontowany we wnętrzu agregat (sprężarka). Moc agregatu jest oznaczana gwiazdkami. Im więcej jest gwiazdek, tym sprężarka ma większą moc i pozwala uzyskać niższą temperaturę chłodzenia.

Jedna komora chłodzenia może stanowić problem w utrzymaniu porządku w zamrażarce. Dla ułatwienia sobie tego zadania warto jest dokupić do stosowanego urządzenia dodatkowe kosze. To znacznie zwiększy porządek w zamrażarce.

 

Gdzie najlepiej sprawdzają się zamrażarki skrzyniowe?


Wybierając miejsce, w którym umieści się zamrażarkę skrzyniową, trzeba przede wszystkim zwrócić uwagę na odpowiednią ilość miejsca na podłodze oraz na ścianie powyżej. W ten sposób do zamrażarki będzie łatwy dostęp. Klienci decydują się na jej umieszczenie w garażu, na strychu lub w domowej spiżarni. 

 

 

 

wróć do BLOG'a

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać zniżki oraz informacje o promocjach i wyprzedażach.