• Język: Polski Polski
  • zmień

Język:

Schowek (0)
Infolinia pn - pt 9:00 - 18:00(22) 877 77 77 ( 22) 877 77 780 801 011 977
0.00 zł

0 szt.

Zamówienie w realizacji

Gwarancja towarów

Gwarancja dla towarów

 

Wszystkie produkty posiadają gwarancje producenta, realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów na terenie Polski.

Adresy punktów serwisowych i inne ważne informacje dotyczące serwisu, znajdują się na kartach gwarancyjnych dołączanych do produktów oraz na stronach internetowych producentów.

Szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta.

W przypadku niektórych produktów, karta gwarancyjna znajduję się wewnątrz fabrycznie zapieczętowanego opakowania ( np. produkty marki AMICA ). Nasi pracownicy nie otwierają tak zapakowanych produktów. W takich przypadkach karta nie będzie podstemplowana, daje to jednak pewność, że nikt wcześniej nie ingerował w zawartość produktu. Do tych produktów nasi pracownicy wraz z fakturą VAT dołączają specjalne naklejki z logo naszej firmy, które należy wkleić do karty gwarancyjnej po otwarciu urządzenia. Jeśli nie znajdziesz naklejek lub w przypadku, gdy gwarancja nie jest podstemplowana a wymaga tego serwis prosimy o zgłoszenie tego faktu do naszego działu handlowego za pośrednictwem formularza kontaktowego. Podczas kontaktu prosimy o podanie numeru faktury VAT lub numeru zamówienia. 

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać zniżki oraz informacje o promocjach i wyprzedażach.

Aktualności
X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności AgdDesign.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.