• Język: Polski Polski
  • zmień

Język:

Schowek (0)
Infolinia pn - czw. 9:00 - 18:00, pt. 9:00 - 17:00   | (22) 877 77 77 ( 22) 877 77 780 801 011 977
0.00 zł

0 szt.

Zamówienie w realizacji

Jakie są zalety urządzeń AGD wolnostojących?

Jakie są zalety urządzeń AGD wolnostojących?


Wybór wolnostojących urządzeń AGD jest obecnie bardzo duży. W sklepach można kupić m.in. różne modele danego rodzaju sprzętu AGD, które różnią się między sobą funkcjonalnością. W dzisiejszym wpisie na blogu skupimy się na przedstawieniu najważniejszych zalet dużego AGD wolnostojącego.

 

Mobilność i łatwy montaż


Pierwszą zaletą sprzętu AGD wolnostojącego jest jego mobilność oraz łatwość w montażu.  Remontując lub wykańczając np. kuchnię, każde urządzenie można ustawić w takim miejscu, żeby nam było jak najłatwiej z niego korzystać. Nie trzeba się martwić o specjalistyczną zabudowę kuchenną. W trakcie jego użytkowania bez problemu można też przestawić lodówkę lub zmywarkę w inne miejsce, w którym naszym zadaniem będą się lepiej prezentowały. Jedynym ograniczeniem jest dostęp do prądu, źródła wody, odpływu lub do instalacji gazowej.

Zaletą dużego sprzętu AGD wolnostojącego w przypadku przeprowadzki jest możliwość przeniesienia do nowego miejsca zamieszkania. 

 

Wygodny dostęp do urządzenia w przypadku awarii


Łatwość montażu i mobilność urządzenia jest też związana z łatwym dostępem do sprzętu w przypadku powstania jego awarii.  Jeżeli usterka jest poważna i żeby ją zdiagnozować i usunąć, konieczne może być uzyskanie dostępu do mechanizmu urządzenia. W przypadku AGD w zabudowie w takich przypadkach najpierw niezbędne jest odkręcenie szafek i demontaż sprzętu. Z AGD wolnostojącym jest dużo prościej, ponieważ wystarczy tylko odsunąć sprzęt od ściany.

 

AGD wolnostojące jako element aranżacji wnętrza


Kolejną istotną zaletą AGD wolnostojącego jest estetyka tego typu sprzętu. AGD do zabudowy w zasadzie zawsze wygląda tak samo. Na zewnątrz widoczne są tylko np. drzwiczki urządzenia lub panel sterujący. Ze sprzętem AGD wolnostojącym jest inaczej. W tym przypadku producenci starają się o to, żeby ich urządzenia prezentowały się jak najlepiej. Dobrym przykładem są kuchenki i lodówki retro, które wyglądem przypominają urządzenia z lat 50. i 60. ubiegłego wieku.

 

Niższa cena


Pisząc o zaletach urządzeń AGD wolnostojących nie można też zapomnieć o fakcie ekonomicznym. Tego typu sprzęt często tańszy niż urządzenia podobnej klasy, które są przeznaczone do zabudowy. 

 

 

 

wróć do BLOG'a

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać zniżki oraz informacje o promocjach i wyprzedażach.

Aktualności
X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności AgdDesign.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.