• Język: Polski Polski
  • zmień

Język:

Schowek (0)
Infolinia pn - czw. 9:00 - 18:00, pt. 9:00 - 17:00   | (22) 877 77 77 ( 22) 877 77 780 801 011 977
0.00 zł

0 szt.

Zamówienie w realizacji

Liebherr - lodówki z wykończeniem Steel Finish

 
 
Liebherr od lat jest czołowym producentem lodówek, w których stosowane są profesjonalne technologiczne nowinki, a którymi można się cieszyć w zaciszu domowym.
 
Wolnostojące chłodziarki i chłodziarko-zamrażarki swoim wykończeniem zasługują na szczególną uwagę. Firma dzięki wykończeniu Steel w różnych konfiguracjach wprowadziła stylową elegancję do kuchni.
 
 
SmartSteel Finish
 

Powierzchnia SmartSteel idealnie podkreśla najwyższą jakość urządzenia Liebherr i sprawia, że jest prawdziwą designerską perełką. Poziomy szlif idealnie uwypukla walory stali szlachetnej oraz nadaje powierzchni jedwabisty połysk i przyjemną haptykę.

Powłoka Antifingerprint redukuje widoczność śladów palców i jest łatwa w czyszczeniu.

 

zobacz urządzenia

w tym wykończeniu  

 

zobacz urządzenia

w tym wykończeniu  

 

Steel Finish

Materiał wykonany z kolaminatu i szczotkowany pionowo jest optycznie bardzo podobny do stali szlachetnej, odporny i łatwy w czyszczeniu. Lakierowane w kolorze srebrnym ścianki boczne perfekcyjnie uzupełniają elegancki wygląd.

 

 

zobacz urządzenia

w tym wykończeniu  

 

Black Steel

BlackSteel to optycznie atrakcyjna i urzekająca niezwykłym powabem czarna stal szlachetna. Wyjątkowy jest tu poprzeczny szlif o głębokiej strukturze. Szlachetna powłoka SmartSteel nadaje urządzeniu ponadczasową elegancję i szczególną głębię struktury. Jednocześnie na powierzchni widocznych jest znacznie mniej śladów palców, jest ona szczególnie łatwa w czyszczeniu i odporna na zadrapania.

 

zobacz urządzenia

w tym wykończeniu  

 

 

Bogactwo oferty Liebherr gwarantuje, że każdy znajdzie wymarzoną lodówkę do każdej kuchni : stylową, funkjonalną, profesjonalną i do tego pięknie i elegancko wykończoną. 

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać zniżki oraz informacje o promocjach i wyprzedażach.

Aktualności